“Україні потрібні ідеологічні лідери, що є носіями українських цінностей та єдині в своїй любові до країни” – Євген Клопотенко

Відомий телеведучий, кулінарний експерт Євген Клопотенко опублікував чергову цікаву публікацію на своїй сторінці у фейсбук, повідомляє “Це моя Україна“.

“Україна класна, але є у нас проблема, через яку тоне вся нація. Ми не розуміємо вектор нашого розвитку. Що робити, куди йти та за які цінності чіплятися. Тотальна невизначеність. Тому ми вразливі та ласі на чужу думку. Бо загублені та з комплексом меншовартості. Думаємо, що десь офігезно, а у нас таке собі. Тільки прикол в тому, що круто там, де нації впевнені у собі. Із залізним відчуттям власної гідності. Вони обожнюють свою мову, свою культурну спадщину, вірять в те, що у них класна країна та кожна їх дія спрямована на те, щоб довести це собі та іншим.

Щоб наша нація не впала у той стан, коли кожному все одно та не потонула, Україні потрібні ідеологічні лідери. Люди, за яких можна вхопитися, як за рятувальний круг. Люди, що є носіями українських цінностей та єдині в своїй любові до країни. Вони здатні підхопити розгублених українців та повести їх у спільному напрямку. Тому я просто прошу людей з різних сфер (бізнес, освіта, культура, наука, спорт, фешн тощо), яким не все одно на Україну та які мають сформовану аудиторію, що опирається на їхню думку, не мовчати. Говорити та писати про те, що Україна важлива та гідна класного майбутнього. Привчати людей любити рідне. Бо ми, українці, круті. З крутою мовою, їжею, історією та культурною спадщиною. Нам треба нарешті це усвідомити та почати діяти заради нашого спільного майбутнього як нації. Тоді в Україні буде розвиток. Але починається все це з ідеологічних лідерів – амбасадорів національних цінностей…” – зазначає Євген Клопотенко.

Untitled 1

Читайте також: “Коли я перейшов на українську, то почав більше любити свою країну”, – Клопотенко.