Настоятелька монастиря Московського патріархату купила авто за 3,5 млн. грн., а дитині з хворобою відмовилася допомогти і вона померла

Настоятелька жіночого монастиря Московського патріархату купила Mercedes за 9,5 млн.рублів (3,5 млн. грн.).

Про це повідомляє “Зіркова преса“, передає “Це моя Україна“.

У Москві настоятелька Покровського жіночого монастиря ігуменя Феофанія (Ольга Мискіна) придбала для особистих потреб Mercedes-Benz S-класу ціна якого становить ві 3,5 млн.гривень. Крім того, що ігуменя протягом 25 років очолює Покровський жіночий монастир на Таганській, де знаходяться мощі святої Матрони Московської, і управляє православною гімназією в Троїце-Ликова, вона також є керівником готелів “Покровська”, і “Данилівська”, які розташовані по сусідству з резиденцією патріарха  Кирила. У тому ж році ігуменя отримала з рук президента РФ орден “За заслуги перед Вітчизною” IV степені.

Повідомляється також, що Феофанія проживає неподалік від монастиря, на Таганській вулиці. Площа її квартири становить всього 53,2 квадратних метра. Однак ця квартирка в одній з престижних багатоповерхівок оцінюється в 16 мільйонів рублів.

У лютому цього року в ігумені склалася неприємна ситуація. У молодого священика Олексія Голубєва захворів семимісячний син Костя.

У дитини виявили патологію печінки та серця. Знадобилося зробити відразу дві операції. Місцеві лікарі за малюка братися відмовлялися і порадили провести операцію в Бельгії, там успішно лікують таких дітей. Загальна сума витрат – 23 млн рублів ($ 320 тис.).

До слова, експерти стверджують, що монастир заробляє близько 1 млн рублів в день, тобто суму в 23 млн рублів можна зібрати трохи більше ніж за 3 тижні.

Священик звертався за допомогою до ігумені Феофанії, але вона відмовила і навіть не дозволила вести громадський збір грошей на базі монастиря.

І через медійний резонансу священика просто звільнили з монастиря, а дитина незабаром померла не дочекавшись допомоги, а в день його смерті черниця, яка , судячи з усього, мала необхідні кошти, але відмовила, отримує орден від патріарха за особливу відповідальність.