“Заставляли їсти собаче гівно та гвалтували бутилкою”: банда “малолєток” знущалася з 7-річної дитини

У Сумах група дітей віком 12-14 років знущалася з набагато молодшої дитини віком 7 років. Всі знущання знімали на відео і виставляли у Youtube. Спочатку поліція відмовлялася навіть розгядати справу, але згодом після мітингу батьків все ж взялися за цю справу. Зараз батьки бояться випускати з дому дітей, адже “банда” і далі тероризує район.

Про дану історії повідомляє видання OBOZREVATEL, передає “Це моя Україна”.

“Ці малолєтки, їм по 12-14 років, навчаються в місцевій школі №16. У цьому навчальному закладі давно з дисципліною не все гаразд. Уже з 2012 року батьки наполягають на тому, щоб директора поміняли. Але все марно. Ось тепер учні цієї школи й відзначилися”, –  зазначає місцева жителька.

Заставляли їсти собача гівно та сідати на ручку від парасолі

Перші з відео зі знущаннями з дитини з’явилися в YouTube ще в березні цього року.

“Я бачила епізод, де в покинутому гаражі біля цієї школи підлітки змушують дитину їсти собаче л**но. Обличчя хлопчика забруднене, він переляканий і розгублений. А за кадром чути голоси цих виродків: “Ну що, смачно? Правда, смачно!” – говорить жителька цього мікрорайону.

На другому відео вже малолітки змушують дитину сідати на відламану від парасольки ручку. І примовляють: “Нижче сідай, нижче”.

“А на третьому відео дитину зовсім садили на пляшку. Це сталося 25 липня. Тоді хлопчик йшов додому й сильно плакав. Його зупинили інші хлопчаки, які в цьому не брали участі, але чи то він їм розповів, чи то вони знали. Вони привели дитину додому, там був батько. Він став розпитувати, що трапилося, тоді хлопці йому розповіли. Батько відразу викликав поліцію”, – додає місцева мешканка.

Місцеві жителі вважають, що правоохоронці не поспішають братися за справу.

“Коли ми туди зателефонували й поцікавилися, на якій стадії перебуває розслідування, то нам відповіли: “Яке розслідування, про що ви?”. Потім ми прочитали, що в поліції заявили, що ніякого зґвалтування дитини не було! Тому батьки мікрорайону спонтанно вийшли на акцію протесту”, – говорить місцева мешканка.

“Ми всі боїмося за своїх дітей. Тому що сьогодні ця дитина, а завтра нападуть на мою дитину. Всі налякані. Ці підлітки ведуть асоціальний спосіб життя. Вони можуть обматюкати дорослих, пошкодити майно. І їм усе сходить із рук, просто дивно”, – говорить OBOZREVATEL мешканець мікрорайону Віталій.

Після того як жителі вийшли на акцію протесту й показали місцевим поліцейським відео знущань, відразу приїхали кілька десятків поліцейських, слідчих, які стали оформлювати документи.

Тепер поліція перекваліфікувала справу з ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) на ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування) ККУ. У поліції пояснюють, що сталося це після опитування очевидців і учасників подій, а також після перегляду відеозаписів. Справу веде міське управління поліції Сум.

“Підлітків встановлено. Складено адміністративні протоколи на їхніх батьків за статтею 184 про невиконання батьківських обов’язків Адміністративного кодексу України. У межах кримінального провадження проходять допити підлітків. Думаю, що покарання насамперед понесуть батьки цих дітей”, – говорить радник ГУ Нацполіції в Сумській області Володимир Крупецький.

Однак жителі мікрорайону Сум не збираються відступати. За їхніми словами, батькові дитини вже пропонували гроші за те, щоб він забрав заяву й забув про цю історію. Але батьки хлопчика не збираються цього робити. Вже сьогодні, 4 серпня, жителі знову вийдуть на акцію.

Нагадаємо, недавно у Сумах відомий фотограф жорстоко згвалтував 9-річну дівчинку.