Полька, яка публічно образила українку за її національність, сплатить штраф

Ольштинська прокуратура прийняла рішення закрити кримінальне провадження проти дівчини, яку підозрювали в публічному приниженні громадянки України через національні ознаки.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Yavp.pl

Документи про умовне припинення кримінального провадження, вже направили до суду.

Мова іде про ситуацію, яка трапилась в листопаді минулого року. Студентка Вармінсько-Мазурського університету виклала в мережі інтернет відео, де нарікала на українку, яка нібито зіпсувала їй поїздку, бо зайняла нібито її місце в потязі. При цьому дівчина використовувала образливу лексику на кшталт “українська кур*а”, “є**на прибиральниця”, “є**ь тих українських сте*в”.

Як наслідок університет відсторонив студентку від навчання й повідомив про дану подію в прокуратуру. Там розглядали справу майже 9 місяців, опісля вирішили не притягувати дівчину до кримінальної відповідальності.

У своїх аргументах у прокуратурі наголосили, що дівчина не мала проблем з законом, та дотримувалась умов, які вказують на те, що надалі вона буде законослухняною.

Припинити провадження збираються умовно з випробувальним періодом 2 роки. Також дівчину оштрафують на 2 тис злотих, які вона повинна сплатити до Фонду допомоги скривдженим та постпенітенціарної допомоги.