«Три хвилини – 1200 гривень»: пацієнт лікарні «швидкої допомоги» у Львові розповів про незрозумілу “Таксу”

Богдан Бедрило, котрий був депутатом ЛМР чотири попередніх скликання, днями робив КТ в лікарні «швидкої допомоги» на вул. Миколайчука. Пацієнта обурили «кишенькові тарифи», що є у цій лікарні. Він написав допис у своєму профілі у Facebook з цього приводу.

Інформує Це моя Україна з посиланням на LMN

«Робив на днях КТ на грудну клітку в Львівській КОМУНАЛЬНІЙ лікарні швидкої допомоги на Миколайчука, 9. Тривало 3 хвилини. Як пояснили працівниці, «бо найновіше, найкраще обладнання в місті». Супер. Заплатив 1200 грн. Ні квитанції, ні чеку. Ні оплати карткою. ГОТІВКА. БЕЗ ОБЛІКУ!!! КОМУ??? Якщо в бюджет лікарні – має бути облік і віддача – нові ліжка, простирадла, умови і т.д. Цього не видно. А суми – величезні. 3 хвилини – 1200 грн. За годину (черга по запису і жива – нонстоп) нехай не 20, а 15 чоловік – 18 000 грн. За добу (працюють нонстоп – до останнього клієнта), нехай 20 год – 360 000 грн за добу». – написав Богдан Бедрило.

За особистими підрахунками Богдана Бедрила, що тільки на КТ кожного місяця лікарня заробляє 8-10 мільйонів гривень.

«Або прозоро вкладайте в лікарню такі суми, або зробіть по 100-150 грн таку послугу. Кому війна (пандемія), а кому мама рідна. Це – Львів, лікарі. Комунальна служба», – доповнив екс депутат.