Минулоріч в Німеччині зросла кількість вислань іноземців, найбільше українців

Серед усіх осіб яких минулоріч вислали з Німеччини, найбільшу частину становлять українці. Так в 2019 році в Німеччині було ухвалено рішення щодо вислання більш ніж 11 тисяч іноземців, 1252 з яких – українці.

Про це повідомляє  Deutsche Welle

Як повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ ФРН, у2019 році в Німеччині значно зросла кількість іноземних громадян, котрих вислали з країни.

Відповідно до відкритих даних, усього рішення про вислання минулоріч були ухвалені щодо 11081 іноземних громадян. Відповідно як повідомляє NOZ, у порівнянні з 2018 роком, коли було ухвалено 7408 подібних рішень, ця кількість зросла на 50%.

Лідерами сумнозвісного рейтингу являються українці -1252 випадки. Наступні албанці та серби – 1220 та 828 випадків відповідно.

Критика “Лівих”

У фракції “Лівих” Бундестагу різко розкритикували збільшення кількості випадків вислання іноземців з Німеччини. Речниця політичної сили з питань внутрішніх справ Улла Єльпке (Ulla Jelpke) виступила за скасування відповідних рішень.

На її думку, для багатьох іноземців Німеччина вже десятиліттями є центром їхнього життя, а вислання вирве цих людей з їхнього соціального оточення. “Це жорстоко і неправильно”, – заявила Єльпке у коментарі NOZ. – передає Deutsche Welle.