Підвищення з 1 вересня мінімалки до 5000 гривень, це перший етап – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський говорить, що підняття з 1 вересня заробітньої платні до 5000 тисяч гривень, це тільки перший етап. Впродовж наступного року мають бути реалізовані наступні етапи, наголошує Президент.

Інформує Це моя Україна з посиланням на сайт Президента України

«Впевнений, що депутати проголосують законопроект, поданий від Президента України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень», – розповідає Глава держави.

Також президент повідомив, що після підняття зарплати, зростуть доходи працівників соціальних сфер: медиків, вчителів, соцпрацівників, тому що посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

Читайте також Україна закликає Республіку Білорусь до максимальної терпимості – Зеленський

Володимир Зеленський просить Дмитра Разумкова провести позачергове засідання ВР, після Дня Незалежності України на якому поставити питання про підняття зарплати. Також Зеленський закликає нардепів підтримати даний законопроект.