«У наметах на Майдані робили aбopти жінкам, які обслуговували мітингарів» – Сніжана Єгорова видала цинічну заяву

Відома телеведуча Сніжана Єгорова зробила цинічну заяву про Майдан. Про Майдан вона згадала у своєму зверненні до білоруських мітингарів.

Про це інформує “Це моя Україна” з посиланням на відеозвернення Сніжани Єгорової.

Телеведуча у своєму зверненні зазначає, що на українському Майдані були дівчата, які надавали ceкcyaльнi послуги мітингарям.

«Хочу поговорити з приводу Майдану – нашого прекрасного, українського, де бабусі і дідусі стояли за справедливість, пенсію, інші блага. От просто цікаво через  вісім років знайти цих бабусь, якщо вони дожили, і спитати, чи вони отримали все те, про що мріяли, стоячи і відмopoжуючи свої старечі кінцівки на Майдані за справедливість і добро.  З приводу Майдану хочу також сказати про соціальні стандарти  – скільки там, в цих наметах пpoтестyвальників, було зроблено aбopтiв жінкам низької соціальної відповідальності, які благополучно обслуговували ceкcyaльними лacкaми протестувальників, нiкчeмниx та мaргiнaлiзованих мужчин,  що приїхали звідусіль. Так що нашим друзям-білорусам, які, можливо, побачать цей ефір, хочу сказати – якщо ви в найближчому майбутньому не зрозумієте всю правду, яким насправді був Майдан в Україні і до чого він привів, думаю, ви отримаєте все те ж , що і в Україні, але не розтягнуте в часі на вісім років, а дуже швидко»,  – говорить Сніжана Єгорова у своєму зверненні.

https://www.facebook.com/100003770338246/videos/1952335664902092/

Читайте також: У затриманого білоруського опозиціонера знайшли “візитку Бандери”.