Зібров пояснив чому співав російською: “мова тут не при чому, це дурниці”

Український співак Павло Зібров розповів чому співав мовою країни агресора та чому приймав участь у концерті до Дня Незалежності України.

Інформує Це моя Україна з посиланням на РБК Україна

Зібров говорить, що претензії до того, що він співав російською, це дурниці. Відтак на концерті прозвучало 42 знакові для України пісні. Павло Зібров виконав на російській “Все буде добре” Вєрки Сердючки і “Ніно” Олега Винника.

“Прекрасна організація, все було сучасно і креативно, – вважає Павло Зібров. – Мені багато писали: чому співали мовою агресора? (сміється). Але мова тут не при чому, це дурниці. Тоді і німецькою не можна співати, адже німці ж на нас нападали. Не можна так говорити про мову будь-якого народу”, – сміється Павло Зібров.

Співак наголосив, що на концерті були пісні лише українських виконавців. І артисти співали українською, російською та татарською (пісня Джамали “1944”, яку виконала Юлія Саніна)

“Коли мені запропонували взяти участь у проекті, моєю єдиною умовою було те, щоб пісні, які я виконаю, були відомими в Україні. Сердючка – це ж народна улюблениця, а Винник – зірка номер один. Можливо, багато хто хотів, щоб звучали патріотичні пісні, але мені, здається, оспівувати любов, красу – це теж патріотизм. Були знакові пісні, такі як “Червона рута”, “Там, де ми є”, – додав виконавець.

Попурі на День Незалежності (відео: YouTube/ТСН)