Надзвичайний стан в Україні: головний санітарний лікар зробив важливу заяву

Зважаючи на те, що коронавірусна інфекція розвивається стрімкими темпами в нашій державі, а як наслідок погіршується епідеміологічна ситуація, в Україні може бути введений режим надзвичайного стану. Міністерство охорони здоров’я передбачає, що нинішніх заходів карантину можливо і не вистачить для стримування COVID-19.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє РБК-Україна.

Віктор Ляшко говорить, що введення надзвичайного стану можливе, якщо половина території нашої країни виявиться в «червоній» зоні. При такому розкладі доведеться відкривати додаткові лікарні і залучати більше волонтерів.5e81a26a80f9a

Крім того, головний санітарний лікар України критично висловився щодо демаршів, що відбуваються на місцевих рівнях, а також протестів проти запровадження обмежень через коронавірус. Він вважає, що всі демонстрації влаштовуються спеціально «під вибори», а в кінцевому підсумку це може погано закінчиться.

Ляшко відзначає, що основне завдання влади полягає в збереженні здоров’я населення. Маніпуляції, що виникають зараз на місцевому рівні, спрямовані на отримання додаткових балів перед виборами, а потім вони ж підуть в мінус.

Читайте також: МОЗ пояснило скільки одноразових масок знадобиться учневі на один день.