На Київщині чоловік викрав 4-річну дівчинку з злочинними намірами (Відео)

Вчора 29 серпня на Київщині, в Бориспільському районі на одній з заправок, чоловік викрав 4-річну дівчинку. Зловмисника затримали правоохоронці. Викрадач повідомив, що поцупив дитину з злочинним наміром.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Національна поліція України

Відтак, вчора на одній з заправних станцій в місті Бориспіль було викрадено 4-річну дівчинку. Злочинець скориставшись ситуацією, що мати дівчинки відлучилась оплатити за бензин, викрав дитинкку та посадив її у своє авто, в подальшому поїхав у невідомому напрямку.

zxz13 1
Фото: Національна поліція України

Батьки повідомили про викрадення дитини в поліцію близько 20:00 год. Протягом 2 годин поліціянтам вдалось розшукати злочинця та дитинку, таким чином врятувати її від злочинних посягань. Викрадачем виявився 29-річний місцевий житель.

zxz12
Фото: Національна поліція України

Поліціянти Бориспільського відділу поліції за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури оголосили 29-річному чоловіку про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), за ч. 4 ст. 153 (Сексуальне насильство) та за  ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення) ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує злочинцю – позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.