З 1 вересня Угорщина змінює правила в’їзду в країну для українців

З 1 вересня Угорщина вводить додаткові обмеження щодо в’їзду іноземців.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Facebook консульства України в Угорщині

УВАГА!!!
ПРАВИЛА В’ЇЗДУ (ТРАНЗИТУ) В УГОРЩИНУ!!!
(ОНОВЛЕНО)

З 01 вересня 2020 року право в’їзду в Угорщину мають громадяни України:
1. Які є членами сім’ї громадян Угорщини.
2. Які мають дійсний дозвіл на постійне проживання в Угорщині та члени їх сімей.
3. Які мають дійсний дозвіл на тимчасове проживання в Угорщині, що дає право перебувати на території країни більше 90 днів.
4. Які є посадовими особами дипломатичної служби або прибувають в Угорщину з офіційним візитом.
5. Які є спортивними професіоналами та працюють в Угорщині.
6. Які документально доведуть, що протягом останніх 6 місяців хворіли COVID-19.

Усі громадяни України, які прибувають в Угорщину, обов’язково потрапляють до карантину на 14 днів (по місцю проживання або у шпиталі). Звільнитися від карантину можливо на підставі результатів двох негативних тестів (виключно в Угорщині) на COVID-19 (SARS-CoV-2 teszt) з різницею видачі щонайменше у 48 годин. Результати іноземних тестів не розглядаються.

На українсько-угорському кордоні для в”їзду в Угорщину можна використати виключно пункти пропуску «Тиса», «Лужанка» та «Вілок».

Громадяни України, які бажають ТРАНЗИТОМ перетнути територію Угорщини, не потребують отримання індивідуального дозволу для транзиту, якщо громадянин України повертається в Україну, а також у разі коли:

– особа надає згоду пройти перевірку на наявність COVID-19 та не має ознак підозри на інфекцію;
– особа відповідає всім вимогам для в’їзду, визначеним Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт, віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення);
– у особи наявний документ, що підтверджує право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, документ на право власності нерухомості, результати тестів на вірус тощо), а також, за необхідності, документи, що підтверджують можливість Вашого в’їзду до інших транзитних країн (Румунія, Сербія, Хорватія, Словенія, Австрія, Словаччина)

На українсько-угорському кордоні для транзиту можна використати виключно пункти пропуску «Тиса» та «Лужанка». Інформацію щодо гуманітарних (транзитних) коридорів (маршрутів та пунктів пропуску) можна знайти за посиланням: http://www.police.hu/…/humanitarius-korridor-humanitarian-c….
Зупинки у рамках використання гуманітарних коридорів мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС. Час транзиту не може перевищувати 24 години. Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється поліцією.