Кива та Медведчук в парламенті підтримали Лукашенка

Сьогодні у своєму профілі у соціальній мережі Facebook, народний депутат Ілля Кива разом з нардепом ОПЗЖ Віктором Медведчуком виклали фото з офіційним червоно-зеленим прапором Білорусі.

Повідомляє Українська Правда

Мы с белорусским народом, который защитил конституционный строй и свою страну от захвата и порабощения!!! – Підписав свій допис нардеп Кива.

118748895 1713973195427490 5813464787300597515 n
Фото Facebook: Илья Кива

Також у коментарі телеканалу ZIK нардеп Ілля Кива сказав, що хотів би висловити позицію підтримки братському народу Білорусі.

“Ми з білоруським народом, який захистив конституційний лад і свою країну від захоплення і поневолення!”. – Доповнив нардеп.

Нагадуємо У Білорусі відбуваються масштабні протести на День народження Лукашенка: є затримані

До слова: Державний прапор Республіки Білорусь являє собою прямокутне полотнище з двох горизонтальних смуг червоного і зеленого кольорів. Він успадкував елементи стяга радянської республіки і був затверджений на референдумі 1995 року, замінивши історичний біло-червоно-білий прапор незалежної Білорусі.

У Білорусі з 9 серпня не вщухають масові протести проти сфальсифікованих виборів президента. Громадяни вимагають, щоб Лукашенко відмовився від своїх повноважень, які він утримує вже 26 років.

Цивілізований світ засудив фальсифікацію виборів у Білорусі, деякі країни вже вводять санкції проти Лукашенка та його соратників.

Вибори в Білорусі визнала Російська Федерація, яка вже 6 років здійснює гібридну військову агресію проти України.

Як ми писали раніше “Боровся до останнього”, В Білорусі помер ще один мітингувальник, поранений напередодні