СБУ викрила незаконну схему розмитнення євроблях, на понад 90 мільйонів гривень

Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України викрила корупційну схему на митниці Львівщини, через яку державі завдано збитки на понад 90 мільйонів гривень.

Повідомляє Це моя Україна з посиланням на СБУ

Дану злочинну схему організували службові особи митного поста “Городок” в змові з брокерами.

Фото: ssu.gov.ua

Працівники СБУ документували незаконну діяльність митників протягом декількох місяців 2020 року. Безпосередньо, зафіксовано факт отримання службовцями митниці неправомірної вигоди у сумі 410 тисяч гривень. За цю суму працівники митниці умисно фальсифікували оформлення імпортованої продукції. Вони відобразили у документації ввезення в Україну партії вантажних автомобілів під виглядом запчастин. За попередніми даними, протиправна діяльність митників завдала збитків державі на майже 94 мільйони гривень.

Фото: ssu.gov.ua

Під час проведення 19-ти обшуків у на митниці та за місцями мешкання організатора та фігурантів провадження правоохоронці виявили документацію, яка доводить здійснення оборудки, великі суми коштів у валюті, підрахунок яких триває. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 3 ст. 27 (співучасть у злочині), ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України, митнику – організатору групи – повідомлено про підозру, готується оголосити підозри у вчиненні злочину іншим встановленим фігурантам справи.

Слідчі дії тривають.

Також встановлюється причетність інших посадовців митного поста “Городок” та представників митно-брокерських структур до протиправної діяльності.

admin

Читайте попереднє

На Хмельниччині голова сільради вимагав в учасника АТО, 1000 доларів за землю

Читайте далі

“Від 200 до 1500 гривень”: батьків у школах обклали новими поборами, за що тепер деруть гроші