Лікарі стараються врятувати 3-річну дитинку, яка отримала надкритичні опіки тіла, поки її п’яна бабуся спала

Дівчинку, якій всього три роки стараюся врятувати медики у місті Дніпро. 3-річна дитина поступила до них в надкритичному стані з 50% опіками всього тіла. Пожежа сталася тоді, коли сп`яніла від алкоголю бабця спала. Під час пожежі жінка встигла вискочити з палаючого будунку, але дитина залишилася в середині. Витягнули дитину сусіди – вона вкрай важкому стані.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на інформацію від ТСН.

Зараз трирічна Женя перебуває в реанізмації у медикаметозному сні, щоб не відчувати страшного болю, також дитина підключення до апарату штучної вентиляції легень.

“На момент надходження — опіковий шок із крайнім ступенем тяжкості. Є ще і термічне пошкодження дихальних шляхів. Велику кількість попелу видалили з дихальних шляхів”, — зазначає завідувач відділення реанімації обласної дитячої лікарні Сергій Єгоров.

Під дверима реанімації стоїть мама 3-річної дівчинки. Женя – її друга дитина з чотирьох що у неї є.

“Вона єдина, яка схожа на мене. Я дуже хочу, щоб вона жила. Я знаю, що моя вина, що я її до мами привезла. Але ніхто ж не міг подумати, що таке станеться”,— розповідає мама дитини.

В місцевій поліції кажуть, що ця родина на обліку і вже були протоколи за неналежне поводження з дітьми.

“Відкрите кримінальне провадження за злісне невиконання батьками своїх  обов’язків. Бабуся перебувала в стані алкогольного сп’яніння. Мати залишила дитину на кілька днів бабусі, знаючи, що вона зловживає спиртним”, — зазначає речниця ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Медики сподіваються врятувати життя 3-річної Жені. Та навіть за великого успіху дитина буде у реанімації щонайменше ще місяць.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7427 1212 6501 Тимощенкова Олександра

АБО

БФ”БО”Совушка”
ЕДРПОУ/ДРФО 41414462,А-Банк,
МФО 307770 ,АТ”А-Банк”
IBAN UA923077700000026004010029952

Читайте також:

Поїхав на відпочинок та помер, просять допомоги у транспортуванні тіла.