“Ты чё бля попутался”, Ломаченко в церкві накинувся на Редкача

У своєму instagram (ivan_redkach_11) відомий український боксер Іван Редкач, опублікував допис у якому звинуватив Василя Ломаченка, що мовляв останній накинувся на нього в церкві у США з кулаками.

Повідомляє Це моя Україна з посиланням на instagram @ivan_redkach_11

Я завжди писав і говорив що поважаю Василя Ломоченка, як боксера. Але на жаль сьогодні Василь проявив себе, як не дисциплінований, не стриманий і в першу чергу не поважаючий себе боксер. Його поведінка більше схоже на дворову, хоча навіть самий гоп стоп знає що в церкві розбирання недоречні. Та й які розбірки взагалі можуть бути.

Прийшовши сьогодні з сім’єю до церкви, я зустрів там Василя з його командою. Я з Василем привітався, на що православна і віруюча людина яким себе позиціонує Василь, зі словами “ти че бля поплутав”, відштовхнув мене двома руками і ще попросив залишитися тут і зараз і чекати його на розбирання, мовляв йому є мені що пред’явити. Вася, ти просто Вася! У церкві, в присутності моєї дружини і сина, в присутності інших віруючих ти руками махати і емоції свої не контролюєш ….. Що ж тебе так зачепило ????
Ти по яким поняттям взагалі живеш ….? Точно не за Божими, не по, не по спортивним.

Ти не мене в даному випадку принизив, а батька свого, я не думаю що він так тебе виховував і тренує що б ти і в його присутність руками і язиком в церкві махав. Та й поняття сім’ї, а зокрема дружини і дітей, у тебе теж немає. Інакше ти б поважав присутність моєї сім’ї і сім’ї інших та ще й в Храмі Божому!

Якщо ти не вмієш реагувати на критику в соц мережах, видалися і видихни. Мабуть тобі не під силу це.

Схоже на те що, в Україні будь-хто, хто не так подивився на Васю або не те скаже, отримує зоряний пендель від Василя особисто. Тому там як би культ одного боксера.
Мабуть Папа Лопеса заліз глибоко в твою в голову !!! Гріш ціна твоїй вірі Вася!

Перед тим як зайти в храм я синові розповідав як себе вести потрібно в храмі і чому якщо він поводиться погано то в першу чергу погано будуть думати не про нього, а про нас з мамою. Вася, ти своїм наочним прикладом зламав все що ми вчили по дорозі …. ти знаєш важко пояснити тепер дитині чому йому можна тільки пошепки в церкві говорити, а тобі голосно матом і руками махати!

Текст допису перекладений, нище наводимо допис автора мовою оригіналу:

https://www.instagram.com/p/CEztEL5Ap6g/?utm_source=ig_web_copy_link

Нагадуємо Ломаченко просить підписати петицію, щоб Києво-Печерську Лавру залишили московським попам

Ломаченко вважає Українців і Росіян “Одним народом”