“Лікарі відмовилися лікувати, вона раптово посиніла і померла”: трагічні деталі смерті 19-річної дівчини з Львівщини

На Львівщині сталася сумна подія. Померла 19-річна Оля Лох з Кам’янка-Бузькому районі в якої раніше виявили ботулізм. Рідні розповідають, що в одній з лікарень відмовилися лікувати дівчину і відправили до дому.

Про це пише  Zaxid.net, передає “Це моя Україна”.

Впродовж дев’яти днів від 19 серпня, дівчина лежала у реанімації Пустомитівської центральної районної лікарні, а 28 серпня її виписали. Вдома дівчині стало погано, вона скаржилася на сильні болі в животі та слабкість, її тіло почало вкриватися синцями. У четвер, 3 вересня, Ольгу Лох госпіталізували до обласної клінічної лікарні у Львові, де наступного дня вона померла.

«Що мені казали купувати з ліків, я то все купувала. Потім всі лікарі в Пустомитах почали від неї відмовлятися, не хотіли вони в Пустомитах її лікувати. Якийсь лікар мене витягнув з реанімації в один день і сказав, що її ніхто не хоче лікувати. А на наступний день Олю виписали. Все. Сказали – все, що ми могли, ми вже зробили. І що я мала робити? Я забрала її додому»,– говорить мати дівчини Марія Кулина.

Після виписки з лікарні у Пустомитах у дівчини почала “стрибати” температура, а тіло почало вкриватися синцями.

Сімейний лікар скерував дівчину до обласної лікарні у Львові. Він уточнив, що у дівчини був вроджений полікістоз нирок.

В експертизі зазначено, що вона померла від цирозу печінки.

У той же час головний лікар Пустомитівської районної лікарні в грубій формі відмовився коментувати журналістам причину виписки 19-річної Ольги.

Дівчину поховали у неділю, 6 вересня. Вічная пам’ять померлій і співчуття рідним.

Читайте також:  Чоловік поїхав на відпочинок та помер, просять допомоги у транспортуванні тіла.