Чехія посилила карантинні заходи по всій країні, які саме заборони діють

Чеська Республіка з 9 вересня прийняла рішення ввести більш суворі карантинні обмеження в Празі. Проте, сьогодні 9 вересня міністр охорони здоров’я Адам Войтех сказав, що заходи посилять по всій країні.

Повідомляє gromada.cz

Протягом поточного та минулого тижня в Чехії простежується висока кількість нових заражень вірусом Covid-19. До прикладу, вчора 8 вересня кількість виявлених хворих за день знову побила рекорд: 1164 хворих.

Проте порівнюючи з весною, поточна ситуація контрольована, а частка кількості госпіталізованих у кількості заражених залишається не високою.

Однак, Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш погодився із думками експертів, що карантинні заходи потрібно посилити.

З 9 вересня

Із середи 9 вересня знову стане обов’язковим перебування у магазинах, торгових центрах та інших місцях продажу товарів у внутрішніх приміщеннях лише з прикритим ротом та носом (маска, респіратор, шарф тощо).

Всі місця громадського харчування будуть зачинені з півночі до 06:00 ранку (за винятком віконець видачі їжі «з собою» чи їдалень на підприємствах, у лікарнях тощо);

З 14 вересня

З 14 вересня стане обов’язковим носіння маски в спільних приміщеннях навчальних закладів, тобто в коридорах, вестибюлях тощо. У шкільних класах, кабінетах і спортивних залах, а також в усіх приміщеннях дитячих садків дозволено перебувати без маски.

Продовжує діяти правило, що в усіх видах міського громадського транспорту, у вестибюлях метро, у внутрішніх приміщеннях залізничних вокзалів та в Аеропорту Вацлава Гавела в Празі перебування дозволено лише з прикритим ротом і носом.