Дівчинці яку переїхав поїзд, ампутували дві ноги, просять людей про допомогу

Нагадаємо, дана подія трапилась у Коростені, 10 вересня близько 9:00. Дівчинка переходила залізничні колії під вагонами, у результаті наїзду дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження та була госпіталізована до реанімаційного відділення лікарні.

Повідомляє Це моя Україна з посиланням на Facebook Татьяна Антончук

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ ДО ЧУЖОЇ БІДИ!!!

Кожна ваша гривня, перепост, плюсик, дуже важливі!!!
Я закликаю всіх, не пишіть коментарів, які не мають абсолютно ніякого відношення до Софійки, ваші засудження, плітки і т.д. дитину не повернуть до нормального повноцінного життя!!! В даній ситуації це зовсім не доречно!

119181333 1128359084226573 1035421510471705385 o 1
Фото Facebook: Благодійний фонд “Єлеон”

Софійка Науменко, якій 9 рочків, 9 вересня потрапила під вантажний потяг, наслідки для дівчинки виявилися дуже тяжкими, лікарі вимушені були ампутувати дві ніжки, дитинку з міста Коростень перевезли в Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню, зараз дівчинці роблять чистку, її ввели в медикаментозний сон, стан тяжкий, у дитини паніка і відчай, з нею поряд знаходиться мама Оксана Науменко.

Для довготривалої реабілітації та лікування потрібна дуже велика сума грошей, у сім’ї є ще маленька неповнолітня донечка, для них це просто не підйомні суми. Тому, хто хоче на пряму допомогти Софійці, може надсилати кошти на карту мами ➡️4️⃣1️⃣4️⃣9️⃣5️⃣0️⃣1️⃣0️⃣2️⃣2️⃣3️⃣9️⃣2️⃣2️⃣4️⃣6️⃣ Оксана Науменко .
Кошти для дівчинки також збирає благодійний фонд “Елеон”. Реквізити на фото нижче.

Номер карти написано з дозволу Оксани Науменко, мами постраждалої Софійки. Тому що багато людей, не хочуть надсилати кошти на фонд, а хочуть на пряму допомогти Софієчці!!!

Софійка, видужуй маленьке янголятко, ми молимося за тебе, вся Україна з тобою. – Ідеться у Дописі.