“Наслідки боротьби з раком”: телеведуча Алла Мазур показала фото без перуки

Минулого року у відомої телеведучої Алли Мазур виявили страшну хворобу – рак. Осінню 2019 року Алла почала боротьбу з хворобою, а вже літом цього року повернулася до своєї роботи. Мало хто знав, що Алла Мазур носила перуку, але зараз вона зробила сміливий крок – зняла свою перуку і показала всім, яка вона є насправді.

ТТелеведуча вирішила знялася для обкладинки французького журналу в Україні Marie Claire. Саме сьогодні Алла мазур святкує день народження. Телеведучій виповнилося 55 років, тож поява на обкладинці глянцю – чудовий подарунок в таке важливе свято.

Алла Мазур постала перед фотокамерами в оновленому образі, який їй неабияк пасує. Жінка позувала для глянцю в короткій стрижці, а волосся вирішила пофарбувати у стильний сріблястий колір. На обличчі візажисти зробили телеведучій насичений макіяж, а стилісти підібрали дуже ніжне та витончене вбрання.

“Привіт, мій новий рік! Я жива – і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю – і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову – і відчула, що цією свободою можна поділитися. І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий,”– пише Алла Мазур на своїй сторінці у Facebook.

Телеведуча розповіла, що хоче переконати якомога більше людей в тому, що візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось у цьому випадку.

“В цьому номері “Marie Claire” – моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя – після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими”, – додає Алла Мазур.

Ось фото з відомого глянцю з Аллою Мазур:

image 1 1 image 2 1 image 3 1 image 4 1