Хасиди покинули державний кордон України в «Нових Яриловичах» (фото)

Про те, що хасиди-паломники покинули державний кордон України в пункті пропуску «Нові Яриловичі» в Чернігівській області, повідомив очільник ДПСУ.

Інформує Це моя Україна з посиланням на ДПСУ

Керівник Державної прикордонної служби України, особисто прибув у пункт пропуску «Нові Яриловичі». Щоб пересвідчитись у тому, що паломники повертаються у зворотньому напрямку в Білорусь.

2545289
Фото: dpsu.gov.ua    Хасиди покинули український кордон

У відомстві повідомляють, що кількість бажаючих потрапити на територію України почала зменьшуватись з сьогоднішнього ранку. Очільник ДПСУ додав, що хасиди-паломники почали прибувати у цьому напрямку ще з 14 вересня. Взагальному до вчорашнього дня кількість паломників там налічувала близько 1000 осіб.

2545292
Фото: dpsu.gov.ua

«Ми щоденно доводили іноземцям, що з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції за рішенням Уряду в’їзд іноземцям в Україну заборонений. І вони чітко знали про це ще до того, як почали їхати до нас. На жаль, вони не дослухалися до закликів України утриматися цьогоріч від поїздки. Нам прикро, що довірившись незрозумілим обіцянкам, до яких у розмовах апелювали паломники, вони створили собі ілюзію можливості в’їзду в Україну», – наголосив Сергій Дейнеко.

2545295
Фото: dpsu.gov.ua

Сергій Дайнеко зустрівся з керівниками  силових відомст МВС, котрі постійно перебували на кордоні разом з силами прикордонників. Обговорено було нагальну ситуацію у пункті пропуску та подальшу координацію дій між правоохоронцями.

2545294
Фото: dpsu.gov.ua
Хасиди покинули український кордон

Станом на зараз всі іноземці-паломники полишили територію поряд лінії кордону України.