У Львові дитина випала з вікна 10-го поверху і загинула

У Львові трапилась біда, 10-річний хлопчик випав з вікна 10 поверху. До трагедії дитина перебувала у кімнаті сама, хлопчик грався мобільним телефоном.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Патрульну поліцію Львівської області

І знову біда. 10-річний хлопець випав з вікна і загинув.

Ми висловлюємо співчуття родині загиблого 10-річного хлопчика, який вчора ввечері випав з вікна квартири на 10 поверсі,що на Інструментальній

У цей момент а помешканні перебували матір та 12-річна сестра. Хлопець був в кімнаті один.

Це вже не перший випадок загибелі дітей через падіння з вікна цьогоріч.

Нище поліціянти наводять декілька варіантів, як убезпечитись від можливих трагічних ситуацій. Ми не хочемо аби це знову повторилося, тому, закликаємо подбати про безпеку ваших вікон.

 Блокатор
Найпростіший і дешевий спосіб убезпечити представників підростаючого покоління — встановити на віконні конструкції блокатори. Блокуючі металеві засувки кріпляться на нижню частину віконного профілю і не дають маленьким рученятам повернути віконну ручку. Для дітей старшого віку такий спосіб захисту вже не буде настільки ефективним: п’ятирічний малюк запросто відсуне засувку. Тому краще з самого початку вибрати щось надійніше, тим більше, що технологій і способів, що дозволяють це зробити, достатньо.

 Ручка з замком
Віконні блокатори, будучи пристроями найпростішого типу, не гарантують дитині повну безпеку. Більш серйозний захист — заміна звичайних віконних ручок на ручки із вбудованим замком. Так пластикові вікна стануть абсолютно недоступними для дітей, а повернувши ключ у замковій щілині віконної ручки, володар ключа повністю заблокує віконну конструкцію. Ні відчинити його, ні перевести в режим провітрювання у дитини не вийде.

 Дитячий замок
Цей хитрий мініатюрний девайс монтується на нижню частину рами і не дає дитині, навіть при великому бажанні, розкрити віконну конструкцію. Максимум, що може зробити малюк — перевести раму в режим провітрювання. Розкрити навстіж може лише щасливий володар ключа від замка. Провести монтаж замка можна як в момент установки пластикових вікон, так і в будь-який інший час.

Ваше завдання як батьків — зробити середовище для дитини безпечним, особливо у період вашої відсутності.