На території Західній Україні пройдуть сильні ливні

За повідомленням Українського Гідромецентр, сьогодні 26 вересня протягом дня та протягом наступної доби пройдутьсильні ливні на території Західної України.

Інформує Це моя Україна з посиланням на УкрГідромицентр

За даними УкрГідрометцентру, вдень 26 вересня та протягом доби 27 вересня в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях сильні дощі (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

152387 696x392 1
Фото ілюстративне

Також у повідомлені ідеться, що 26 вересня у західній частині, 27 вересня у більшості областей країни пориви вітру 15-22 м/с, місцями грози, в окремих районах град; 27 вересня у західних, вночі і в Житомирській, Вінницькій та Одеській областях значні дощі (І рівень небезпечності, жовтий).

Безпосередньо у Львові, погода буде наступною:

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України на території Львівської області 26 вересня вдень значні дощі, місцями сильні. Пориви південно-східного вітру 17 – 22 м/с; грози, подекуди град.
Такожможливість розвитку небезпечного гідрологічного явища: ввечерi 26 та впродовж 27 – 28 вересня на рiчках басейнів Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 – 1,5 м над рiвнями 25 вересня на 08 год. 27 вересня при сильних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення окремих селiв. – Повідомляють у ДСНС.