“Немає зайвого стільця”: директор школи цинічно нагрубила вдові загиблого військового з Ан-26

У Харківській гімназії виник скандал. Доньку загиблого штурмана АН-26 Олексія Остапенка відмовилися приймати до місцевої гімназії при цьому цинічно нахамивши вдові військового.

Про це пише «Обозреватель», передає “Це моя Україна“.

Варто зазначити, що перед цим сім’я Остапенків жила в Чугуєві. Але після трагедії сім’я вирішила переїхати до Харкова, всім з зрозуміло з яких психологічних причин. Донька загиблого Олексія вчилася у 2 класі тож з переїздом виникло питання зміни начального закладу.

“Недалеко від нас в Харкові знаходиться гімназія”Освіта”. Нам всього одну зупинку потрібно під’їхати. У Чугуєві Ліза теж навчалася в навчально-виховному комплексі. Ми з Олексієм намагалися дати дочці найкращу освіту. Вона вивчає англійську мову, вчиться на Кембриджських курсах, можливо, після школи отримає вищу освіту за кордоном. Ми з Олексієм цим жили”, – розповіла жінка.

1601534373 1441 download 1

За словами жінки, коли вона прийшла в гімназію, її прийняли непривітно.

“Я представилася, сказала, що вдова штурмана, який загинув. Так склалися обставини, що ми переїжджаємо до Харкова, тому дочку потрібно влаштувати в школу. Вона не може довго сидіти вдома і дивитися, як мама плаче, її потрібно чимось зайняти”,– розповідає вона.

“Але директор одразу заявила, що ми прийшли сюди посеред навчального року. І навіть якби вона хотіла нас прийняти, то у неї немає зайвої парти і стільця для дочки. Ну, можна посадити її до кого-небудь на коліна в кутку класу. Вона так це і сказала! Додала, що в законі Про освіту не написано, що вона зобов’язана приймати дітей військових або бійців АТО”, – зазначає Олена.

Директор гімназії Тетяна Кучеренко говорить зовсім протилежне.

“Що? Які коліна? Що ви кажете! Я за свої слова відповідаю! Прийшла мама, я їй пояснила, що у мене тільки один клас на паралелі і там 31 учень. У мене технічно немає можливості прийняти. Нам навіть старі меблі нізвідки взяти”, – говорить директорка.

Читайте також: “Я ночі не сплю. Просто не можу відійти від тієї ночі”: єдиний вцілілий в авіакатастрофі курсант дав перше інтерв’ю.