Порошенка госпіталізували з двобічною пневмонією, також хвора донька (відео)

П’ятого Президента України Порошенка Петра Олексійовича госпіталізували в одну з київських лікарень, яка лікує хворих на Covid-19. Раніше вже повідомлялось, що Петро Порошенко захворів на коронавірус.

Про це повідомила Марина Порошенко на Facebook сторінці “Європейської Солідарності”

Марина Порошенко: Друзі, наша родина щиро вдячна за підтримку кожному. Сьогодні з COVID-19 боряться мій чоловік і наша донька. Петро Олексійович госпіталізований в одну з київських лікарень, яка лікує хворих на коронавірус.

Також Марина Порошенко наголосила, що її чоловік має сильну волю та чітко виконує усі настанови лікарів.

EYkHKGWWoAEYAx5
фото: facebook.com

Дружина екс Президента України говорить про погане забезпечення в лікарнях та про допомогу, яку її фонд надав лікарням з початку пандемії коронавірусу.

Тепер щодо ситуації в лікарнях Києва – вона вкрай погана. І я знаю про це далеко не у зв’язку з хворобою чоловіка. З самого початку епідемії коронавірусу, наш Фонд, ще навесні, переорієнтував свою діяльність на боротьбу з COVID-19. І забезпечував захисні костюми, маски, противірусні окуляри, пульсоксиметри, постачав сучасні цифрові рентген-апарати і нові апарати ШВЛ. Ремонтував не працюючі.

Марина Порошенко закликала усіх дотримуватись засобів індивідуального захисту: “користуйтесь масками і дотримуйтесь соціальної дистанції”.

https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/videos/385592575799943/