“Думали, що застуда”: в 11-річного Маркіяна зі Львова виявили пухлину мозку

Родина Кіцинюків зі Львова на минулуму тижні почула страшний діагноз 11-річного синочка Маркіянапухлина головного мозку. Рідні вже надіслали заявки на лікування у дві німецькі клініки. Саме в Німеччині операції з видалення таких утворень проводять надзвичайно якісно – в них є відповідне обладнання, яке може з точністю до міліметра видалити усю пухлину.

Про це повідомляє Це моя Україна з посиланням на ЛМН

У липні в Маркіяна почала час від часу боліти голова. Ми сильно до уваги це не брали – думали, то дитина, таке буває. А потім інколи зранку виникала нудота. Почали ходити на огляди до лікарів у поліклініку. Там нам не могли встановити діагнозу. Думали собі, щось не те з’їв чи застуда якась. Добре, що нам зустрілась хороша лікарка Ірина Богданівна Мрака. Вона порадила зробити МРТ, щоб виключити проблеми з головою. Ми зробили й цього понеділка дізнались про діагноз”, – говирить тато Маркіяна Роман.

120601631 771179770400113 1150659155254806272 n
11-річний Маркіян Кіцинюк / фото ЛМН

Маркіян вчився у 5 класі, в одній із львівських шкіл. Попередній клас хлопчик закінчив з відзнакою ( ред. з похвальним листом за успіхи в навчанні). Тато говорить, що хлопчик дуже полюбляє навчатись, однак через недугу мінімум раз у тиждень в дитини виникають сильні головні болі.

Кожної неділі Маркіян їздить до бабусі та дідуся. Любить проводити з ними час, спілкуватись, допомагати. А ще дуже любить тваринок. Нещодавно пережив біль втрати друга – його собачку збила машина. Зараз підібрали для нього іншу маленьку собачку, схожу до тієї, що мав”, – розповідає батько Маркіяна.

На даний момент відповіді з клінік сім’я не отримала, тому і ціна операції невідома. З спілкування з іньшими батьками стало відомо, що подібні оперативні втручанні кілька років назад коштували понад 20 тисяч євро. Сім’я вже оголосила про збір коштів у соціальних мережах. Кажуть, не хочуть втрачати ні дня – як тільки німецька клініка погодиться прийняти Маркіяна, одразу поїдуть.

Реквізити для допомоги:  

Номер карти Приватбанк: 5457082224910203
Кіцинюк Наталія Степанівна
призначення: Благодійний внесок на лікування Маркіяна.
Або номер карти Приватбанк 4149629314274796
Кіцинюк Роман Ігорович
призначення: Благодійний внесок на лікування Маркіяна.