На що звернути увагу при виборі сантехніки?

У всіх людей наступає такий момент, коли приходиться  робити ремонт у своїй оселі. Звичайно однією з найважливіших частин ремонту є встановлення нової сантехніки. Насправді вибір сантахніки досить складний процес, адже щоб правильно вибрати сантехніку для дому вам потрібно знати особливості цієї продукції.

Щоб вибрати сантехніку правильно, спочатку варто розібратися з її призначенням. Такі покупки краще здійснювати при повній готовності. Тому варто врахувати наступні рекомендації фахівців.

Де найкраще купляти сантехніку?

Найголовніше при купівлі сантехніки – це знайти надійного продавця сантехніки, який дбає про якість продукції і може надати консультацію при виборі сантехніки. Адже вибір місця купівлі це більше ніж 90%, того що ви знайдете якісну продукцію. Серед надійних продавців сантехніки варто виділити інтернет-магазин Euro konus. Тут ви знайдете широкий асортимент якісної сантехніки представлений в них на сайті – https://eurokonus.com.ua/santechnika.

Основні моменти при виборі сантехніки

Здійснюючи вибір сантехніки важливо пам’ятати про те, що все обрані вироби добре поєднувалися між собою. Так, ванна, унітаз і душова кабінка повинні бути не тільки однакового кольору, але і бути виробленими в єдиній стилістиці.

І все-таки, головні вимогами до сантехнічної продукції полягають в комфорті, зручності та гігієнічності виробів. Що стосується стилю і розмірів, тут все підбирається з урахуванням особистих переваг, а також особливостей приміщення.

Не потрібно забувати, що обрана сантехніка повинна відрізнятися якістю і надійністю. Адже вона вибирається не на один сезон, а на довгий час. До кожного типу продукції пред’являються свої вимоги.

Найпопулярнішими вважаються вироби з фарфору або фаянсу. Хоча зовні вони дуже схожі, різниця все ж є.

Фаянс має прекрасні зовнішніми характеристиками, відрізняється легкість і доступністю, що не пористою поверхнею.

Фарфор дуже гладкий, що досягається за рахунок специфіки випалу. Він стійкий до температурних змін. Відрізняється невибагливістю у догляді, так як на поверхні не залишається бруду і осаду. Коли мова йде про погано опалювальному приміщенні, рекомендується зробити вибір на користь сантехніки з саме з фарфору.

Крім цих матеріалів сантехніка виготовляється з композитів. Вироби відрізняються високою міцністю, не бояться зносу та впливу хімічних речовин. Мармур – дорогий і міцний природний матеріал. Тільки потребує додаткового догляду, так він легко забруднюється.

Якщо говорити про кухонну сантехніку, то тут варто чи не найбільше уваги приділи мийці під стільницю. Адже підібрати правильно мийку у кухню не так вже просто. Звертатися за встановленням мийки під стільницю краще до перевірених майстрів. Загалом мийки під стільницю варто вибирати з з трьох матеріалів – нержавіюча сталь, кераміка, фраграніт. А знайти якісні мийки під стільниці ви зможете в інтернет-магазині Euro konus – https://eurokonus.com.ua/mojki-pod-stoleshnicu.franke kubus 2 kng 110 52 bez kryla seryj kamen 800x800 1

Вибирайте найкраще для себе та робіть свій дім затишним і приємним!