“Буде по 12 тис. хворих на день”: відомий лікар дав прогноз по COVID-19 на осінь

Вже наступного місяця в Україні число хворих на COVID-19 може досягти до 12 тисяч випадків в день. Такий невтішний прогноз озвучив епідеміолог Андрій Александрін. Медик вважає, що ситуація в Україні у наступні місяці буде набагато гірше, ніж прогнозує ВООЗ. Річ у тому, що восени крім коронавірусу активні ще й інші респіраторні захворювання, а це посилить загальну ситуацію по країні.

Про це повідомляє “Obozrevatel”, передає “Це моя Україна“.

Також проблема полягає в тому, що тести щодо виявлення інфекції робляться, але потім не робиться нічого, щоб відстежити контакти інфікованої людини.

“Крім COVID-19, ми вступили в сезон гострих респіраторних захворювань. Крім того, що сьогодні у кожного з нас висока ймовірність інфікуватися COVID-19, ми ще можемо одночасно захворіти і аденовірусами, і риновірусами, і парагрипом”, – повідомив лікар “Обозревателю”.

Александрін припускає, що в листопаді кожен день будуть фіксуватися близько 12 тисяч хворих українців коронавірусом.

“Я думаю, що в листопаді місяці ми будемо спостерігати захворюваність не менше 10-12 тисяч щодня”, – додає лікар.

Александрін налаштований песимістично. За його словами, нас не чекає нічого хорошого, але ми не повинні забувати про соціальну дистанцію, ретельне миття рук. Також він радить уникати місць з великим скупченням людей.

“На жаль, нас не чекає нічого доброго. Потрібно дотримуватися основних рекомендацій – дотримання фізичної дистанції 2 метри, постійне та правильне провітрювання приміщень, гігієна рук. І все-таки менше перебувати в приміщеннях з великим скупченням людей”, – зазначив лікар.

Читайте “Це моя Україна” тепер також і на “Google news“.

Статі по темі: У Чехії новий антирекорд: майже 4500 випадків Covid-19 за добу.