Словаччина посилює контроль на кордоні, а Польща вводить масковий режим

Трохи більше ніж тиждень назад у Словаччині був введений надзвичайний стан, але поки запроваджені заходи на дають потрібного результату у боротьбі з COVID-19. Саме тому в Словаччині планують посилювати карантинні обмеження. Так, на кордонні з Чехією планують посилити контроль.

Про це повідомив словацький прем’єр Ігор Матович, передає “Це моя Україна“.

Згідно з пропозицією прем’єра, всі особи, які приїжджають до країни з Чехії, повинні будуть пред’явити негативний тест на COVID-19.

“Чехія зараз знаходиться в набагато гіршому становищі, ніж ми. На столі лежить питання, чи потрібно посилювати прикордонний режим. Особисто я вважаю, що це потрібно посилити”, – зазначає Ігор Матович.

А ось у Польщі з 10 жовтня ввотять тотальний масковий режим по всій країні. Все це пов’язано з несприятливою ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції.

Як зазначає польський прем’єр Матеуш Моравецький, з 10 жовтня “жовта зона” буде розширена на всю країну. Це означає обов’язковий масковий режим у громадський місцях.

“Сьогодні у нас рекордне зростання інфекцій. В такій динаміці подвоєння кількості нових заражень буде відбуватися кожні три дні. Ми хочемо, щоб це число вирівнялося. Ми хочемо застосувати ту ж стратегію, що й кілька місяців тому… Сьогодні ми маємо рішуче і категорично протистояти другій хвилі, використовуючи накопичений нами досвід і досвід інших країн. Час великих жертв залишився позаду”, – говорить польський прем’єр.

Статі по темі: Буде по 12 тис. хворих на день”: відомий лікар дав прогноз по COVID-19 на осінь.