“На наступні два тижні”: у Міносвіти закликають навчальні заклади перейти на дистанційне навчання

Коронавірусна інфекція все більше розповсюджується нашою країною. Уряд і місцева влада мають вживати всіх заходів, щоб в країні не відбувся колапс. Так, в.о. міністра освіти на науки України Сергій Шкарлет закликав місцеву владу перевести навчальні заклади на дистанційне навчання.

Відповідне звернення Шкарлет опублікував на своєму Telegram-каналі, передає “Це моя Україна”.

“Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька — знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей”, – зазначив міністр освіти та науки України.

Шкарлет також пише, що знає і розуміє, що питання організації навчання вирішують на місцях. Але важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно.

“Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО”, – додає міністр.

776eb84 shkarlet mon
Сергій Шкарлет

Сергій Шкарлет відзначив, що розуміє всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. І що ці виклики намагається долати весь світ. Він акцентує увагу на тому, що найголовніше — не допустити стрімкого поширення COVID-19 та зберегти здоров’я людей.

Читайте також:

У Києві, Луцьку, Вінниці, Сумах та інших містах посилили карантин: уряд оновив карантинне зонування.

Міносвіти залучило лесбіянку до онлайн-уроків: прив’язала ЛГБТ до української культури і церкви.