“Був відданий роботі, рятував людей до останнього”: від коронавірусу помер лікар районної лікарні

Від коронавірусної інфекції помер лікар-реаніматолог Олег Петренко. Він працював у  Тернопільській центральній районній лікарні.

Цю сумну звістку повідомили в упpавлінні охоpони здоpов’я Теpнопільcької облаcної деpжавної адмініcтpації, передає “Це моя Україна“.

“На 67-му році передчасно пішов із життя, лікар-анестезіолог-реаніматолог КНП Тернопільської районної ради “Тернопільська центральна районна лікарня” Петренко Олег Васильович”, — повідомили в упpавлінні охоpони здоpов’я Теpнопільcької облаcної деpжавної адмініcтpації.

На превеликий жаль це вже шоста смерть медика від ускладнень коронавірусу в Тернопільській області.

У КНП Тернопільської районної ради “Тернопільська центральна районна лікарня” Олег Петренко працював з 2006 року. Двічі перебував у Лівії, працюючи по контракту медиком. Остаточно повернувся працювати в Тернопільську ЦРЛ у 2017 році.
Свого часу працював лікарем-анестезіологом у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії ТМКЛ №3 та Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

У ці скорботні дні колектив Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлюють співчуття рідним і близьким.
Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини. Медика, який до останнього рятував інших від COVID-19. Сам не зміг…

Світла пам’ять про Олега Васильовича, справжнього громадянина та медика назавжди залишиться в серцях усіх, хто з ним працював, спілкувався і щиро поважав за його працю і відповідальність за життя та здоров’я пацієнтів.
Цартво небесне…

Читайте також:

“Пацієнти до нього шикувалися в чергу…а він “згорів” за кілька днів: від пневмонії помер відомий лікар.