Карантин продовжуть до 31 грудня та запровадять нові протиепідеміологічні обмеження

В Україні фактично щодня фіксують більше 5000 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію. В деяких областя ситуація з заповненістю лікарень є дуже складною, саме тому уряд буде запроваджувати нові протиепідеміологічні обмеження.

Про нові обмеження та на скільки продавжать карантин Віктор Ляшко розповів в ефірі Громадского радіо, передає “Це моя Україна“.

«Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити з шкільною освітою.

Також запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, окрім сиріт, а також позбавлених батьківської опіки людям, дітям, які приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

Ми будемо завтра ініціювати заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року.

Також обмежать діяльність закладів громадського харчування до 22 години, ми пропонуємо це зробити», — зазначив Віктор Ляшко.

187285

Читайте також: “Реанімація забита. Всі – дуже важкі. Ми вже не маємо куди класти.” – гендиректор Центру легеневого здоров’я.