Знімав кліпи для DZIDZO, гуртів “Антитіла” та “Друга ріка”: у віці 30 років помер відомий український режисер

У віці 30 років помер відомий український режисер Дмитро Маніфест. Дмитро був засновником відеопродакшну повного циклу “Manifest Production” та працював над кліпами популярних українських зірок, серед них — Світлана Тарабарова, DZIDZIO, “ТНМК”, Ivan Navi, “Друга ріка”, “Антитіла”, “СКАЙ” та інші. 

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на інформації від українських зірок шоу-бізнесу.

Найбільшою нагородою та визнанням за свою роботу молодий режисер вважав пропозиції зірок працювати з ним знову над новими кліпами.

У листопаді режисерові мало виповнитися 31. Офіційна причина смерті не уточнюється, але, судячи з дописів друзів і близьких Дмитра, кліпмейкер був хворий на онкологію.

«Ти був прекрасним другом. Творчим, цілеспрямованим, відданим своїй справі. Ти не боявся труднощів і брався за найавантюрніші проєкти. Ти був одним з найкращих режисерів України. Дмитро, Діма, Маніфест, ми разом пройшли неймовірно цікавий творчий шлях. Кліпи «Танцюй», «Фари», «Лови момент» – ці відео будуть нагадувати нам усім про тебе, про проведені знімальні часи, про роки дружби. Ти був світлою, доброю людиною. На жаль, не встигли попрощатися. Земля тобі пухом, друг», – написали на своїй сторінці у фейсбук учасники гурту «Антитіла».

У листопаді режисерові мало виповнитися 31. Офіційна причина смерті не уточнюється, але, судячи з дописів друзів і близьких Дмитра, кліпмейкер був хворий на онкологію.

У соціальних мережах українські артисти та діячі сфери шоу-бізнесу і кіно висловлюють свою скорботу та співчуття.

«Ти був прекрасним другом. Творчим, цілеспрямованим, відданим своїй справі. Ти не боявся труднощів і брався за найавантюрніші проєкти. Ти був одним з найкращих режисерів України. Дмитро, Діма, Маніфест, ми разом пройшли неймовірно цікавий творчий шлях. Кліпи «Танцюй», «Фари», «Лови момент» – ці відео будуть нагадувати нам усім про тебе, про проведені знімальні часи, про роки дружби. Ти був світлою, доброю людиною. На жаль, не встигли попрощатися. Земля тобі пухом, друг», – написали учасники гурту «Антитіла».

Співачка Оля Полякова зізналася, що тільки на днях обговорювала з Дмитром ідею нового кліпу. За її словами, він завжди був амбітним, талановитим і працьовитим хлопцем.

«Не вкладається в голові, що тебе більше немає з нами… Спасибі тобі. Нехай твоя душа знайде мир і спокій», – наголосила Полякова.

7cc96dfd17d43d3ed7bc5f7f3b749606 https s3.eu central 1.amazonaws.com media.my .ua feed 28 c8a92fd255801228bcdb486dbcd86c65

Читайте також: “Ще така молода, а вже така страшна хвороба”: жінка з Львівщини терміново потребує допомоги.