В Україні у зв’язку з високою захворюваністю на COVID-19 можуть розгорнути тимчасові госпіталі

Ситуація з коронавірусом в Україні стає все складнішою. Тому у зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на COVID-19 Міністерство охорони здоров’я розробляє план дій щодо розгортання тимчасових госпіталів.

Про це на щоденному брифінгу зазначив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає “Це моя Україна“.

“Важливо опрацьовувати механізм розгортання тимчасових госпіталів, аби було чітке розуміння, скільки часу і ресурсів необхідно, щоб у разі нагальної потреби оперативно розгорнути такий госпіталь. Якщо ситуація буде ще більш напружена з точки зору кількості госпіталізацій, ми почнемо втілювати наші напрацювання. Ми розглядаємо можливість використання приміщень спортивних та культурних закладів, ТРЦ, санаторіїв та готельних комплексів тощо”, – зазначає Максим Степанов.

121706577 1679685805527851 2980110896063572627 n

Також, Максим Степанов додав, що спершу МОЗ опрацьовує варіант перепрофілювання лікарень Укрзалізниці та Академії медичних наук у м. Києві для лікування пацієнтів з COVID-19.

Зазначимо, що в обраних для тимчасових мобільних госпіталів приміщеннях мають бути облаштовані умови для прийому та розміщення хворих на COVID-19; мають бути місця для розміщення медичного та допоміжного персоналу й забезпечення відповідним обладнанням, зокрема реанімаційним (ліжка, кисневі концентратори, монітори пацієнта, рентген-апарати та інше).

Читайте також:

“Серце розривається, що тебе вже немає серед нас”: від ускладнень коронавірусу у Тернополі померла вчителька.

Україна оновила поділ на карантинні зони: у “червону зону” потрапило рекордна кількість міст і районів.