В Празі відкрили перший готель для хворих на коронавірус

В столиці Чехії, відкрили перший готель для хворих на Covid-19.

Про це повідомляє “Європейська правда

Повідомляється, що вищезгаданий готель знаходиться в Празі та належить до мережі Czech Inn Hotels. Готель прийматиме людей, котрі подорожуючи дізнались, що хворі на Covid-19, а також мешканців Праги, які мають коронавірус і бояться заразити рідних.

щоб поселитись в даному готелі, необхідно пред’явити довідку про позитивний тест на коронавірус. Люди які мають підозру на Covid-19, мешкати у готелі не можуть.

“Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне”, – пояснює представниця компанії. За її словами, перші дні роботи у новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу.

Обслуговування людей у “коронавірусному” готелі організоване повністю безконтактно. У самому готелі спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені у дверях кімнат.

9
Готель для хворих коронавірусом в Празі / фото: booking.com

Їжу на кухні можна замовити дистанційно, також можна замовити страви чи ліки через службу доставки.

Превила готелю вимагають від гостей, перебування лише у своєму номері – за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Працівники готелю, які забезпечують прибирання та роботу кухні, працює у захисних костюмах.

Кімнати після виїзду клієнтів залишатимуть порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікуватимуть. У спільних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щоденно.

Нагадуємо, В Чехії поліція проводить масові перевірки, нелегалам небезпечно на вулиці.

Згідно з даними Асоціації готелів та ресторанів Чехії, зараз близько половини готелів Праги – під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах – близько 30%. З березня припинили роботу близько 10%.

Вчора у Чехії, населення якої становить близько 10,7 млн осіб, зареєстрували понад 11 тисяч заражень – новий рекорд з початку епідемії. За кількістю хворих на душу населення Чехія – серед перших у Європі.