Вже з 21 жовтня у Чехії запроваджують нові обмежувальні заходи (ДЕТАЛІ)

У Чеській республіці у зв’язку з швидкими темпами розповсюдження COVID-19 вирішили запровадити новів антикоронавірусні заходи.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на чеське видання radio.cz.

Так, починаючи звід завтра, 21 жовтня в Чехії буде необхідно носити маски або респіратори на вулицях. Необхідність носити маску не поширюється на прогулянки в парках, заняття спортом і в разі, якщо вдається зберегти соціальну дистанцію в два метри.

Уряд також запровадив обов’язок носити медичні маски під час їзди на автомобілі (правило не поширюється на членів сім’ї).

У будинках для людей похилого віку будуть створені спеціальні окремі палати для хворих коронавірусом з легким перебігом хвороби. До них буде приставлений спеціальний персонал, який не буде знаходитися в контакті з іншими працівниками.

Міністр охорони здоров’я Роман Примула також зазначив, що уряд розглядає можливість вивести учнів початкових шкіл першого ступеня (з 1-го по 5-ий клас) на навчання в заміські пансіонати (školy v přírodě). Однак, як підкреслив міністр, прийняття даного рішення залежить від розвитку епідеміологічної ситуації в країні.

Як додав міністр охорони здоров’я Чеської республіки, на цьому тижні уряд і Центральний кризовий штаб не планують розглядати можливість введення «локдауну».