В Чехій черговий антирекорд захворюваності на Covid-19, мер Праги іде волонтером

За добу що минула в Чехії зареєстровано майже 15000 тисяч нових зарежених коронавірусом.

Повідомляє видання “Європейська правда” з посиланням на idnes.cz

За добу що минула, в Чехії заразились 14 968 людей. Нагадаємо, що минулий антирекорд зараження за добу, був 20 жовтня та склав близько 12 тисяч людей. До слова, загальне населення країни – близько 10,7 млн.

Чехія перебуває на 1 місці в Європі за кількістю заражень на душу населення.

Також за добу, що минула померли 120 людей. Вчора загальна добова кількість померлих від Covid-19, вперше перевалила позначку у 100 людей.

Нагадуємо: Керівництво Чеської республіки оголосило про введення жорстких карантинних обмежень, прагнучи зупинити найшвидше зростання числа нових випадків COVID-19 у країні.

Також повідомляється, що мер Праги стане волонтером у боротьбі з Covid-19, в одній з лікарень Праги. Про це повідомляє видання Radio Prague International.

Зденек Гржиб закінчив медфакультет Карлового Університету, однак після закінчення не працював лікарем, зацікавившись менеджментом в охороні здоров’я та інформаційними технологіями. Працювавши у цих напрямках до початку політичної кар’єри.

“Мета мого вчинку – мотивувати людей з медичною освітою, які не працюють у цій сфері, долучатися до допомоги лікарням, тому що вони через нестачу персоналу змушені обмежувати деякі послуги в умовах пандемії”, – пояснює Зденек Гржиб.

https://www.facebook.com/zdenek.hrib.primator/posts/705719576704380