Перехід на зимовий час: коли потрібно перевести годинники

Кожного року в Україні відбувається перехід з літнього на зимовий час, саме тоді потрібно перевести стрілку годинника на годину назад. Так, переведення годинника на зимовий час 2020 року в Україні відбудеться о 04:00 в останню неділю жовтня – у ніч із 24 на 25 жовтня.

Про це повідомляє “Це моя Україна“.

Стрілки потрібно буде перевести на одну годину назад. В Україні перехід на зимовий час здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України №509 від 13.05.1996 “Про порядок обчислення часу на території України”.

Як відомо, автором ідеї переходу з літнього на зимовий час був учений, політик, дипломат, винахідник зі США Бенджамін Франклін. 1784 року він запропонував збільшити світловий день задля скорочення витрат на світло.kam pod gov ua 650x410

Нагадаємо, що Мінекономіки може запропонувати уряду  скасувати переведення годинників, адже в нас воно відбувається за постановою Кабміну. У разі прийняття на законодавчому рівні у ЄС рішення про скасування переведення годинників і з метою гармонізації нашого законодавства до ЄС, буде запропоновано Кабінету Міністрів України розглянути можливість відповідних змін у законодавстві України.

Читайте також:

Україна внесла Польщу, Чехію та ще 36 країн до “червоної зони”, що це означає.