“Потрібна молитва”: у львівський ОХМАДИТ госпіталізували хворих дітей з COVID-19 у важкому стані

Зараз в Охмадиті у місті Львові перебуває 17 дітей, які захворіли коронавірусною інфекцією. Стан деяких дітей досить важкий.

Про це повідомляє  Тvoemisto.tv  з посиланням на директорку Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександру Бурду.

На днях  у львівську дитячу лікарню ОХМАТДИТ госпіталізували 3-річну дівчинку з підозрою на коронавірус та хворобу Кавасакі, а на вихдіних ще 4 малих пацієнти поступили з гематологічною патологією. Дітей перевели з інших лікарень, що знаходяться у Львові.

Так, 3-річну дитину перевели із відділення львівської інфекційної лікарні, що знаходиться на вулиці Кирила і Мефодія.

«Дитина у ковідній зоні. Зараз її дообстежують, роблять всі необхідні аналізи, ЕХО-кардіографію. Результатів ще немає», – говорить директорка Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

За словами Олександри Бурди, дитина захворіла 22 жовтня. У неї була висока гарячка. Вже наступного дня, 23 жовтня, дитину госпіталізували в одне з відділень інфекційної лікарні. Учора, 25 жовтня, дівчинку перевели в ОХМАТДИТ.

«У відділенні на Кирила і Мефодія дітей із Covid-19 не лікують, а оскільки в дитини ускладнений перебіг із синдромом Кавасакі, погодили перевести дитину до нас», – каже Олександра Бурда.

Загалом, станом на сьогоднішній ранок в ОХМАТДИТі перебуває 17 дітей із діагнозом Covid-19. Чотирьох з них цими вихідними перевели із гематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Стан цих дітей, за словами Олександри Бурди, досить важкий.img 0174 66ff7 6c060

«Через те, що ці діти і так мають гематологічну патологію, їхній стан досить важкий. Оскільки ми не профільна лікарня по гематології, нам передають специфічні препарати для лікування. Саме зараз налагоджуємо всю роботу і протоколи лікування», – зазначає директорка львівського ОХМАДИТу.

Читайте також: “Бабуся без ніг переповзає через дорогу, щоб купити продукти”: в Івано-Франківську чоловік розповів шокуючу історію.