Як правильно обрати репетитора з математики?

В наш час якісна освіта на ціну золота. Саме тому ми маємо приділяти велику увагу здобуттю якісних знань. А от знайти людину, яка допоможе здобути такі знання не так вже і просто. Варто добре пошукати, щоб знайти доброго репетитора, але в такий момент на допомогу нам приходить асоціація репетиторів України. На цьому порталі представлено велика кількість репетиторів з різних міст України про яких пише вся необхідна інформація. Перевагою цього порталу є те, що тут є відгуки про кожного викладача, а також зазначена ціна занять за годину та можливий графік занять з викладачем. А сьогодні з вами ми поговоримо про те, як правильно вибрати репетитора з математика.

Більшість батьків школярів замислюються про репетиторів, коли дитина йде в старші класи. Це закономірно, адже дитині доводиться здавати ЗНО для поступлення у вищі навчальні заклади. Подальша освіта багато в чому залежить від результатів ЗНО, тому така підготовка необхідна. Форму підготовки потрібно вибирати індивідуально. Це може бути самоосвіта або приватний репетитор.

Самостійна підготовка підходить тільки сильним учням, які добре засвоїли програму. А ось тим, хто пропустив будь-які теми або хоче поглиблено вивчити предмет, потрібні репетитори.

Хто ефективніше – викладачі ВНЗ чи шкіл?

Серед репетиторів безліч кваліфікованих педагогів, які працюють в школах і вузах. Вони по-різному ведуть уроки, та й вартість занять може мати відчутні відмінності. Традиційно вважається, що займатися з  викладачем з ВНЗ більш престижно, але насправді все не так однозначно.

Як правильно вибрати репетитора математики для підготовки до ЗНО? Це залежить від цілей, здібностей і початкового рівня підготовки самого учня. Якщо мова йде про школяра, який прекрасно знає матеріал програми, йому підійде репетитор з вищого навчального закладу. Він допоможе підготуватися до вступу до ВНЗ і навіть створить міцну базу знань, яка полегшить майбутньому студенту перші роки навчання.

Якщо проблема в тому, як вибрати репетитора з математики для дитини в якої є значні проблеми з знаннями, то краще шкільного вчителя ніхто не впорається. Перевага такого педагога полягає саме в тому, що він дуже добре вміє пояснювати матеріал дітям певної вікової категорії. Йому доводиться працювати з учнями з різною підготовкою і здібностями. Тому такий викладач може краще впоратися із завданням підготовки учня з середньою або слабкою успішністю.

Як правильно вибрати репетитора щоб підтягнути математику у школі?

З точними науками виникає найбільша кількість проблем, і успішність з цих дисциплін залежить від багатьох факторів. Навіть найкращий репетитор з математики не зможе зробити з дитини великого математика, якщо учню банально не подобається предмет або дійсно немає здібностей. Що б не думали самі батьки з приводу своєї дитини, але вроджені таланти і нахили також відіграють чималу роль.

download 3

Якщо ж ви просто хочете підтягнути математику у дитини, яка вчиться у школі не потрібно звертатися до супер крутих репетиторів з ВНЗ. Орієнтуйтеся на шкільних вчителів і приватних викладачів зі стажем роботи в школі. Для того щоб підтягнути дитину в школі по матиматиці не потрібно знати предмет на рівні сильного абітурієнта ВНЗ. Досить добре систематизувати, узагальнити матеріал, повторити пропущені і традиційно складні теми.

Якщо Ви ж обмірковуєте, як правильно вибрати репетитора з математики для підготовки до ЗНО, то орієнтуйтеся на викладача з великим досвідом роботи. Обов’язково поцікавтеся відгуками його колишніх учнів і результатами занять, а також де проводитимуться заняття: у репетитора, у Вас дома чи дистанційно. Адже зважаючи на сьогоднішні умови багато хто працює тільки дистанційно, що не завжди підходить всім батькам. Вартість послуг такого репетитора може бути дещо вищою, але не завжди.