В Вінниці лікар з сім’єю померли від коронавірусу – деталі

У Вінниці від Covid-19 померла родина лікаря Віктора Колодька — завідувача поліклініки Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова.

Про це повідомляє “Обозреватель“.

Першою померла мати медика, якій було 92-роки, згодом загинув брат лікаря, а через тиждень і сам лікар Віктор Колодька.

Він (Віктор Колодька – ред.) лікувався з перших же днів хвороби, консультувався з інфекціоністом. Але в цей час вже була тяжко хвора його літня мама, він як лікар розумів, що вона найближчим часом помре. Тому одразу лягти в лікарню не міг”, – повідомив директор обласної лікарні Олександр Жупанов.

1919087 210753045933278 4186380476174875079 n

В подальшому він пройшов КТ та виявив враження легень. Після чого Віктор ліг на стаціонарне лікування, його стан погіршувався, повідомляє очільник обласної лікарні.

“У цей час у лікарні вже був брат. Спочатку брат йшов на поправку, і всі думали, що він вилікується. Але йому стало різко зле — і він помер”, – повідомив Жупанов.

Читайте також: Онкохворого пацієнта з COVID-19 через карантин в лікарні, відправили помирати додому

Знайомі не могли повірити в смерть Віктора, займався спортом, любив життя, був відмінним організатором. Кажуть, він постійно підтримував форму, ходив до зали, а ще з молодості грав у футбол.

“Думаю, він просто за собою трохи не додивився. У той час була хвора мама, потім – його брат. І обома похоронами займався Віктор сам. Недооцінив свій стан. Кажуть, все у нього почалося зі звичайного покашлювання. У лікарню він вже прийшов, коли 65% легень були вражені”, – вважає лікар Олег Щеглов.