“Через посилку від батьків”: закордоном хочуть стратити українку

Напередодні українка Дарина Шигаєва отримала посилку від батьків, після цього до неї прийшла поліція з обшуками і виявила наркотики. Тепер дівчині згідно законів країни загрожує смертна кара. 

Про це повідомила сестра українки Катерина Кириченко у фейсбуці, передає “Це моя Україна“.

Батьки прислали пастилу

Дарина Шигаєва уже майже рік мешкає в Індонезії на острові Балі. Напередодні вона отримала від батьків посилку, у якій була домашня пастила. Згодом поліція прийшла з обшуками у помешкання українки. Її звинуватили у зберіганні наркотиків, за що в Індонезії – смертна кара. У дівчини вилучили посилку та мобільний телефон.91818611 10158386855342122 1540238193616486400 o

Заявляють, що знайшли марихуану

Поліція Індонезії заявила, що у пастилі з України були сліди марихуани. Сестра українки зазначає, що батьки точно не могли такого передати донці. Вона підозрює, що наркотики могли і підкинути.

Допомога з України

Родичі затриманої зв’язалися з консульством України в Індонезії. Там запропонували почекати три дні до отримання результатів повторного тесту.

“Сьогодні Даші дзвонив посол, також до неї приїжджали почесні консули. Відчуваємо від них підтримку”, – зазначає сестра Дарини.

На даний момент дівчина очікує на результати експертизи. Дівчина каже, що почувається впевнено, бо у пастилі точно немає наркотиків.

Читайте також:

“З нашої палати тільки я один вижив, всі інші п’ятеро померли”: чоловік розповів про те як боровся з коронавірусом у лікарні.