Біля Тернополя школяр жорстоко знущався над вчителькою: справою зайнялася поліція

В селі Борщівка Тернопільської області зафіксували булінг в школі з боку учня восьмого класу. Підліток всіляко доводив вчительку української мови та літератури. Він не давав вчителю нормально проводити урок, огризався і ображав педагога. Ніякі зауваження та прохання на неповнолітнього не діяли.

Про цю ситуацію повідомляє ТСН, передає “Це моя Україна”.

Директор школи більше не зміг терпіти хамства дитини і подав скаргу в Ювенальну поліцію. Зараз у школі про булінг воліють мовчати. Від будь-яких коментарів відмовився директор навчального закладу та сама вчителька. Правоохоронці повідомили, що на мати дитини склали адміністративний протокол.

Наголошується, що поведінка учня було неприпустимою. Зокрема, він використовував нецензурні слова і психологічно тиснув, зривав уроки.

“Працівниками поліції були прийняті заходи, складено протокол на матір даного правопорушника”, — говорить керівник відділу ювенальної превенції ГУ Нацполіції в Тернопільській області Петро Тихий.

Варто зазначити, що батько учня знаходиться за кордоном, а мама, за словами директора школи, в день зйомки не була у селі. Якщо провину восьмикласника доведуть, то його візьмуть на профілактичний облік, кажуть у поліції. Крім того, батьки змушені будуть заплатити штраф в розмірі 1700 гривень.

1582754496 897127 news

Читайте також:

“Лікували то отруєння, то бронхіт”: від COVID-19 раптово померла 11-місячна дитина.