В Україні уряд планує закрити усі кордони на Новий рік та Різдво

Для стримування розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні, уряд прийняв рішення ввести повний локдаун. Про це попереджають мерів міст на селекторних нарадах, рішення фактично ухвалено. Однак на даний момент невідомою залишається дата, є два варіанти.

Про це повідомляє Obozrevatel

Як раніше повідомляв мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, після наради з прем’єр міністром України Денисом Шмигалем, що Кабмін планує ввести повний локдаун на кілька тижнів.

Як стало відомо виданню Obozrevatel з власних джерел, що локдаун можуть ввести і раніше, якщо офіційна статистика щодо хворих наблизиться до критичної позначки – 20-22 тис. на добу. На селекторних нарадах мерів міст вже попередили про таке розгортання подій.

“Локдаун в Україні буде введено, цю ідею підтримано всім урядом. Єдине, що зараз обговорюється – це дата, коли його вводити. Є два варіанти: або з 20-25 грудня і до другої половини січня – Старого нового року. Або ще раніше, якщо ми перейдемо поріг у 20-22 тисячі хворих на добу. Ялинки, корпоративи, ярмарки – все буде закрито. Мета – мінімізувати контакти між людьми в період свят”, – повідомило виданню Obozrevatel достовірне джерело в уряді.

Читайте також: