На Сході від кулі снайпера загинув захисник України

У зоні проведення ООС, від кулі снайпера загинув фастівчанин, Захисник України, старший солдат Вячеслав Мінкін.

Повідомляє “Це моя Україна

31-річний Мінкін Вячеслав Юрійович був одружений, мав сина. 2019 року був нагороджений медаллю за участь в боях “Світлодарська дуга”.

 

Як повідомили на facebook сторінці “72 ОМБр ім. Чорних Запорожців”:

Сьогодні, 24 листопада, російсько-окупаційні війська цинічно порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року відповідно до рішення Тристоронньої контактної групи.

Близько опівдня в передмісті Авдіївки унаслідок пострілу ворожого снайпера отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Об’єднаних сил. Українському захиснику оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Стан його здоров’я важкий.

Об’єднані сили вогонь у відповідь не відкривали у зв’язку із заходами евакуації пораненого.Про зухвалі та підступні дії збройних формувань Російської Федерації та її найманців негайно було повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Як стало відомо виданню “Це моя Україна”, що згодом від отриманого поранення захисник України помер. Приносимо щирі співчуття з приводу загибелі Героя!