“Врятував життя тисячам людей”: заслужений лікар України помер від COVID-19

Від ускладнень після COVID-19 помер директор Київського обласного онкологічного диспансеру, заслужений лікар України Олег Ременник. Відомому лікарю-онкологу і колишньому депутату Київської обласної ради було 62 роки.

Про цю сумну подію 26 листопада повідомили в прес-службі Київоблради, передає “Це моя Україна”.

“Олег Ісакович врятував життя тисяч людей, завжди надавав допомогу тим, хто її потребував, однак сам не зміг побороти коронавірусну інфекцію”, – зазначають у Київській облраді.

Також в облраді висловили глибокі щирі співчуття рідним і близьким Ременника.

Секретарка Вишгородської центральної райлікарні Наталія Бурлий зазначила, що смерть талановитого і висококласного лікаря-онколога – непоправна втрата для Київщини.

За словами колишнього глави Київської ОДА Михайла Бно-Айрияна, Ременник захворів на коронавірус 20 листопада, і вже сьогодні його не стало.

Олег Ременник родом з Білої Церкви. Після закінчення в 1981 році Київського медичного інституту працював головним терапевтом управління охорони здоров’я КОДА. У 2007 році був призначений начальником Головного управління охорони здоров’я КОДА. З 2013 по 2016 рік – директор Департаменту охорони здоров’я КОДА. Після цього працював на посаді директора “Київського обласного онкологічного диспансеру”.

Читайте також:

“Пережила страшні муки, але хвороба повернулася знову”: неймовірно красива дівчина потребує допомоги.