Мухарський вперше розповів скандальні подробиці шлюбу з Єгоровою: “Била навіть ногами”

Екс-чоловік скандальної української телеведучої Сніжани Єгорової – актор і телеведучий Антін Мухарський – заявив, що в його шлюбі з артисткою було дуже багато скандалів. Нерідко вони навіть доходили до бійок, ініціатором яких була сама жінка.

Про це розповів сам Антін Мухарський в інтерв’ю YouTube-програми “Vласть vs Vлащенко”. Він також додав, що іноді побоювався Сніжану і відчував себе беззахисним. Адже, як зазначив артист, під час сварок Єгорова могла навіть бити його ногами.

“Жінки в багатьох сім’ях п*здят чоловіків. І якщо чоловік прийде з побоями і скаже, що його побила дружина – його засміють. А якщо жінка прийде і скаже: ось він мене вкусив – його посадять на п’ять років. У моєї колишньої дружини красиві довгі ноги, але коли у нас траплялися скандали, першими в хід йшли саме ноги. Я її, напевно, побоювався, бо коли у жінки відкривається невпинно рот, то чоловік стає якимось беззахисним”, – зазначає Антін.

Мухарський також зазначив, що не спілкується зі своєю колишньою дружиною вже два роки й дуже радий цьому. Однак його засмучує той факт, що він не може нормально проводити час зі своїми дітьми.

Нагадаємо, що недавно Єгорова стала активно відвідувати політичні теле-шоу. На багатьох з них вона видає явно антиукраїнські заяви. Вона зазначала, що “проект Україна закрий, в нас давно вже немає держави”, а також те що “у наметах на Майдані робили aбopти жінкам, які обслуговували мітингарів”.