“На пішохідному переході”: 6-річний хлопчик якого збив автомобіль перебуває у комі

В Черкасах в реанімації перебуває 6-річний Владислав. Напередодні його збила автівка. Бабуся, яка була з ним загинула, а ось хлопчик зараз у важкому стані.

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на завідувача реанімації Обласної дитячої лікарні Віктора Жилу.

Зараз 6-річний Владислав перебуває у штучній комі. У нього закрита черепно-мозкова травма, рвані рани обличчя та забої. За словами завідувача реанімації, хлопчик дихає самостійно, але задля протекції та відновлення головного мозку він у штучній комі:

“Питання оперативного втручання поки що не стоїть. Якщо це неконтрольований набряк мозку або це крововилив, тоді, можливо, потрібно буде оперувати”, – говорить Віктор Жила.

a5aa7ae8712e60d1 1

За словами медиків, лікування хлопчика поки що повністю фінансує медзаклад. Прогнозу щодо подальшого стану хлопчика лікарі поки не дають.

Батько маленького Влада, Дмитро Чернявський про аварію говорить наступне:

“Мені подзвонили з телефону бабусі. Я тоді був на роботі, але терміново туди виїхав. Там пішохідний перехід без нанесення розмітки. Світлофор є, але після закриття крамниці, він не працює. Могли б хоча б переробити, щоб він працював від натисканя кнопки.

Аварія сталася по вулиці Сумгаїтській 4 грудня о 19-тій годині. Тут є знак “пішохідний перехід” та світлофор, який не працює.

Проти водія, який збив хлопчика і бабусю відкрито кримінальну справу. Ведеться слідство. Водію загрожую до восьми років позбавлення волі.

Читайте також:

Дружину священника з Covid-19, та їх немовля – в критичному стані, в лікарні.