На Тернопільщині священник зганьбив рясу: лупцює дружину, програв Бога в карти (відео)

У Тернопільській області отець Володимир лупцює дружину та грає в азартні ігри.

Про це повідомляє “Znaj.ua” з посиланням на сюжет “Надзвичайних новин” на сторінці “Факти ICTV” у Facebook.

Отець Володимир вже близько 20 років править в церкві села Вікторівка. В священнослужителя є двоє дітей та дружина Мар’яна. Як стало відомо, священнослужитель не виконує настанов Господа.

Виявилося, що о. Володимир страждає від ігрової залежності і часто застосовує фізичну силу до Мар’яни. В результаті одного з таких випадків у жінки навіть стався викидень. Мар’яна розповідає, що ніколи не думала, що життя зі священиком може перетвориться на справжнє пекло.

Спочатку дружина запідозрила, що її чоловік робить ставки на спорт і вдома грошей практично немає. Вона просила Володимира зупинитися і більше думати про родину. Він обіцяв, що це востаннє, проте продовжував брати кредити і грати.

Мар’яні приходилось також брати кредити, щоб покрити частину боргів чоловіка. Проте отець, став прикладатись до чарки і бити дружину.

lcMnkTHm0Sec89moel9SQZRbW8ohqpk6T1uYcXwv
Сім’я Володимира та Мар’яни, кадр з репортажу Надзвичайні новини: Facebook

Я взяла дитину, пішла в іншу кімнату і закрила двері, щоб він нас не чіпав. Він вибив рукою скло в цих дверях, кинув мене на підлогу, почав бити… я в той момент була вагітна, у мене стався викидень, всі стіни були в крові, всі сусіди це бачили”, – розповідає Мар’яна.

Жінка каже, що подібні випадки повторювалися постійно. Востаннє Володимир прийшов додому п’яний і почав бити Мар’яну на очах у дітей. Він забрав телефон у шестирічного сина, щоб той не викликав поліцію, а жінка босоніж вибігла на вулицю і втекла. Пізніше вона звернулася в поліцію і змогла забрати дітей у чоловіка-тирана.

Сам отець Володимир заперечує факт побиття дружини і каже, що нічого поганого нікому не зробив.