Власник українського телеканалу, заявив, що “ЛДНР” – не терористи

В ефірі телеканалу “НАШ” включили “радника” ватажка бойовиків “ЛНР”, які окупували частину Луганської області.

Про це повідомляє “УНІАН

Екс нардеп, “регіонал” Євгеній Мураєв, який є власником телеканалу “НАШ”, заявив про те що “ДНР” та “ЛНР” не є терористичними організаціями.

Відповідною заявою Мураєв прокоментував присутність в ефірі телеканалу “радника” ватажка “ЛНР”, представника бойовиків на мінських переговорах Родіона Мірошника.

«У тих, хто хоч раз бачив або чув Родіона Мірошника, учасника політичної підгрупи ТКГ в Мінську, застосований на його адресу епітет “ватажок” викличе гомеричний регіт», – написав Мураєв на своїй сторінці в Facebook.

Також, Євген Мураєв заявляє, що “ЛДНР” не визнані терористичними організаціями як Україною, так і світом.

«Жодна держава світу, жодна міжнародна організація, так само як і депутати ВРУ, що виділяють “патріотизм”, а також ручні українські суди не знайшли чи то підстав, чи то сміливості визнати їх терористичними», – заявляє екс-“регіонал”, додаючи, що канал не порушив закон, включивши в ефір бойовика.

Під текстом допису у соц. мережі, Мураєв запостив селфі з ведучими Максимом Назаровим та Ангеліною Пичик, які в прямому ефірі спілкувалися з представником бойовиків.

1607412868 7787
Назаров, Мураєв і Пичик / facebook.com/yevgeniy.murayev

Коротко про пряме включення бойовика в ефір телеканалу:

4 грудня український телеканал ” НАШ” включив в прямий ефір одного з ватажків бойовиків “ЛНР” Родіона Мірошника, який приймає участь у переговорах ТКГ. У студії були присутні українські політики-нардепи і колишні чиновники. Дискусійною темою ефіру була реалізація Мінських угод. Мірошник традиційно для російської пропаганди звинуватив Україну в недотриманні домовленостей, а також “обстрілі” окупованої території. Також він заявив, що учасниками конфлікту на Донбасі є не Росія, а так звані “ЛНР” і “ДНР”.